Google+

Grécko a Kréta

  • Letenky

    Akciové letenky

    Akciové letenky platia spravidla len do vypredania i preto je lepšie si takéto ponuky zabezpečiť s väčším časovým predstihom ...

Jednoduché slová, názvy, dovolenkové destinácie, more, ostrov, Gréci, cestovka, ... A mnohé ďalšie prirovnania napadnú každého bežného človeka, turistu. Čo ale napadne toho, kto Grécko pozná lepšie, toho kto tam strávil dlhší čas, kto si to zamiloval.

KRÉTA ... Divoká, mystická, pohostinná, tropická, hrdá.

DIVOKÁ - kvôli abnormálne a zároveň prirodzene nádherným plážam. Nádherným, ale nie katalógovo sladko nádherným. Sú to pláže, kde more je priezračné prirodzene a jeho modro tyrkysovo tmavo zelená farba sa nedá definovať jedným slovom.

MORE, do ktorého keď sa ponoríte, musíte od pohody vzdychnúť a energia čistej prírody sa Vám vlieva do tela. More, z ktorého sa Vám nechce vyjsť von a keď už len predsa musíte, neobzerajte sa späť- pretože ak sa obzriete, musíte sa so špľachotom hodiť nazad. Teda v prípade, že ste milovníkom vody samozrejme. Pláže, na ktorých vo vhodnom čase nenájdete absolútne nikoho, iba veľké orly Vám lietajú nad hlavou a strácajú sa v dierach priľahlých skál. Napriek tomu sa nemusíte báť, žeby ste vo vode stúpili na príšeru, alebo že si dorežete chodidlo na neviditeľnom teréne.

V Grécku na Kréte nájdete skvelé miesto na vašu dovolenku.

e-shop