Google+

Levanduľové Nice

  • Letenky

    Akciové letenky

    Akciové letenky platia spravidla len do vypredania i preto je lepšie si takéto ponuky zabezpečiť s väčším časovým predstihom ...

Piate najväčšie mesto vo Francúzsku sa správa ako magnet a priťahuje návštevníkov z celého sveta. Preto aj letisko Nice patrí medzi najrušnejšie vo Francúzsku. Letenky bývajú v prijateľných cenách, lebo celkove až 21 nízkonákladových leteckých spoločností ponúka spojenie s Nice. Táto obľúbená destinácia, kde môžete stráviť letnú dovolenku alebo predĺžený víkend počas celého roka, sa nachádza na Francúzskej riviére v Provance. Mesto Nice charakterizuje mierne podnebie, veľa slnka, more a vôňa levandule.

Zaujímavé atrakcie v Nice

Medzi mnohými jeho atrakciami sú krásne pláže, nádherné prímorské promenády, zaujímavé umelecké múzeá a historické pamiatky. Nudiť sa určite nebudete, pretože denne budete lákaní divadlami, nočnými klubmi, operami, festivalmi , či karnevalmi a mnohými ďalšími aktivitami a podujatiami. Na spestrenie si môžete urobiť jednodňový výlet do Antibes, Juan-les-Pins, Monte Carlo, Cannes a ďalších miest.

e-shop