Google+

SmartWings

  • Letenky

    Akciové letenky

    Akciové letenky platia spravidla len do vypredania i preto je lepšie si takéto ponuky zabezpečiť s väčším časovým predstihom ...

Obchodná značka Travel Service je pôvodný názov českej leteckej nízkonákladovej dopravnej spoločnosti SmartWings. No hneď na začiatku svojej existencie nekonala vždy seriózne a jej meno sa spájalo s rôznymi aférami.

V posledných rokoch však firma postupne pridáva nové linky a posilňuje rotácie. Napríklad od septembra začala ponúkať letenky do Paríža trikrát denne. Od 1.novembra bude spájať i Prahu s Amsterdamom, každý deň s odletom z Prahy o 7,00 a 17,30 hod., čím výrazne vytvorí silnú konkurenciu ČSA, KLM a easyJet. Od tohto dátumu bude aj spojenie Prahy s Bukurešťou jedenkrát za deň, s odletom o 7,00 hod.

Počty cestujúcich medzi ČR a Rumunskom rastú a je predpoklad, že lacné letenky záujem o cestovanie do tejto destinácie ešte zvýšia. Do Rumunska zatiaľ lietajú iba ČSA dvakrát denne, ale pri dvojnásobných tarifách ako ponúka SmartWings. Do oboch krajín budú lietať Boeingy 737-500.

*06.09.2010

e-shop