Google+

Írsko - letenky do Írska

  • Letenky

    Akciové letenky

    Akciové letenky platia spravidla len do vypredania i preto je lepšie si takéto ponuky zabezpečiť s väčším časovým predstihom ...

Ako sa sem dostanete? Loďou alebo letecky. Z Bratislavy do Dublinu lieta nízkonákladová spoločnosť Ryanair, ktorá má v ponuke lacné letenky.

Írsko je zelený ostrov, smaragdový poklad v severozápadnej Európe, obmývaný Atlantickým oceánom. Je to najzelenšia krajina Európy, ktorá svojou drsnou krásou očarí návštevníkov.

V Írsku je ohromný šum ľudí, aktivít, udalostí a energie, ktorá sa tiahne po celej krajine. Ľudia sú pozitívne naladení a plní nevyčerpateľného optimizmu. Írsko nadchne svojou harmóniou, pokojom a romantickou prírodou.

Krajina je pretkaná výnimočnými prírodnými a historicky atraktívnymi miestami, tisíc rokov starými pamiatkami a domčekmi so slamenou strechou. História tu na vás dýchne v podobe írskych kláštorov, vystavaných na odľahlých miestach, učarujú vám hrady, ktoré vypovedajú o nepokojných dobách plných nepriateľských nájazdov.

Útulné krčmičky vábia turistov na pohár čierneho piva alebo pravú írsku whisky a chytľavá folklórna hudba iba umocní dojmy z tejto nevšednej a drsnej krajiny. Neváhajte a choďte nabrať energiu do Írska.

e-shop