Google+

Kanada letecky - letenky do Kanady

  • Letenky

    Akciové letenky

    Akciové letenky platia spravidla len do vypredania i preto je lepšie si takéto ponuky zabezpečiť s väčším časovým predstihom ...

V rezervačnom systéme letenky-sk.eu si môžete vyhľadať letenky do Kanady 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Systém Vám ponúkne najdostupnejšiu letenku za zvýhodnený poplatok. Špeciálne akcie Vás upozorňujú na zvýhodnené tarify, ktoré ponúkajú letecké spoločnosti. Akciové letenky platia spravidla len do vypredania i preto je lepšie si takéto ponuky zabezpečiť s väčším časovým predstihom.

Informácie o Kanade

Kanada je multikultúrna krajina mnohých jazykov. Na federálnej úrovni sa profiluje ako dvojjazyčná, úradné jazyky sú e angličtina a francúzština. Podobne ako Američania, sú i Kanaďania národom prisťahovalcov, zmesou mnohých kultúr a domorodej indiánskej populácie. Kanada je druhý najrozľahlejší štát sveta a zároveň najsevernejšie položený. Má len jedného suseda – USA.

Angličtina

Dôležitosť štúdia angličtiny je v tom, že angličtina je veľmi rozšíreným svetovým jazykom. Je materinskou rečou vyše 300 miliónov ľudí. Po anglicky hovoria nielen vo Veľkej Británii, ale aj v Spojených štátoch, Kanade, Austrálii. Znalosť angličtiny je bežná aj v Indii, Južnej Afrike a vo všetkých bývalých britských kolóniách. Učia sa ju všade v školách, od Ruska až po Argentínu, od Indie až po Island. Angličtina je dorozumievacím jazykom svetového obchodu a medzinárodnej lodnej aj leteckej dopravy. V nej sa píšu tri štvrtiny svetovej obchodnej korešpondencie. Je jazykom polovice kníh, novín, časopisov vychádzajúcich na svete. Po anglicky hovoria na väčšine svetových konferencií.

e-shop