Google+

Emirates Airlines

Spojené Arabské Emiráty » Emirates Airlines

  • Letenky

    Akciové letenky

    Akciové letenky platia spravidla len do vypredania i preto je lepšie si takéto ponuky zabezpečiť s väčším časovým predstihom ...

Na leteckom nebi je pomerne mladou leteckou spoločnosťou Emirates Airlines, ktorej materskou základňou je letisko v Dubaji, Spojené arabské emiráty. Aerolinky začínali v roku 1985 s flotilou dvoch lietadiel. V súčasnej dobe firma prevádzkuje viac ako 100 lietadiel, s aktuálnou objednávkou na ďalšie lietadlá. Ich stroje lietajú na šesť kontinentov a do 111 destinácií.

Emirates Airlines je hrdá na svoj štýl, komfort a servis. Pre letenky v business alebo v prvej triede sú k dispozícii súkromné kabínky, v business triede sedadlá s možnosťou spacej úpravy a priestorná kabína v triede ekonomickej. Všetko, čo cestujúci potrebuje, je na dosah ruky.

Pasažieri s letenkami prvej triedy majú na letoch prepracované menu, ktoré majú pikantnú kuchyňu, ovocné dezerty a bohatý výber kvalitných vín, sektov i destilátov. Oddych klientom zabezpečuje zábavný systém ICE, digitálny širokouhlý palubný systém, ktorý ponúka okolo 600 zábavných kanálov včetne najnovších filmov.

e-shop